Känn dig som hemma!

Du kan alltid höra av dig till oss, när du vill och kring vad som helst kopplat till rekrytering.

Ta en morgonkaffe i vårt kök, kom förbi på en fredags after work eller slå dig ner här en stund, precis närsomhelst, med din laptop och mobil och jobba hemma hos oss. Det blir inte hemtrevligare än så. Du hittar oss på Västra Järnvägsgatan 3 i Stockholm.

Vill du att vi kontaktar dig?

Fyll i dina uppgifter här så hör vi av oss så snart vi kan.

Detta är vi

Katarina Riml Konsult katarina@homeofr.se 073-388 70 76
Jens Engrund Konsult jens@homeofr.se 073-388 70 75
Emelie Wedin Konsult emelie@homeofr.se 073-388 70 06
Linda Gyllhem Konsult
Marcus Lundqvist Konsult
Josefin Malmer Konsult & grundare josefin@homeofr.se 073-388 70 77
Stefan Holm Konsult & grundare stefan@homeofr.se 070-431 27 39
Anki Stafwerfeldt Konsult & grundare anki@homeofr.se 073-388 70 07
Kristian Ekelund Kundansvarig kristian@homeofr.se 072-308 16 45