Känn dig som hemma!

Du kan alltid höra av dig till oss, när du vill och kring vad som helst kopplat till rekrytering.

Ta en morgonkaffe i vårt kök, kom förbi på en fredags after work eller slå dig ner här en stund, precis närsomhelst, med din laptop och mobil och jobba hemma hos oss. Det blir inte hemtrevligare än så. Du hittar oss på Holländargatan 20 i Stockholm.

Vill du att vi kontaktar dig?

Fyll i dina uppgifter här så hör vi av oss så snart vi kan.

Detta är vi

Katarina Riml Partner & konsult katarina@homeofr.se 073-388 70 76
Lotta Kantsjö Konsult lotta@homeofr.se
Josefin Malmer Grundare & konsult josefin@homeofr.se 073-388 70 77
Stefan Holm Grundare & konsult stefan@homeofr.se 070-431 27 39
Anki Stafwerfeldt Grundare & konsult anki@homeofr.se 073-388 70 07
Anna Papatziamos Konsult anna@homeofr.se
Samuel Göranzon Konsult samuel@homeofr.se 076-170 15 44
Petra Sedlinger Konsult petra@homeofr.se 070-830 36 96
Carola Streng Holgersson Konsult carola@homeofr.se 072-179 80 16
Jennie Lundqvist Konsult jennie@homeofr.se
Maria Jansson Konsult & ansvarig i Göteborg maria@homeofr.se 073-144 52 34