Känn dig som hemma!

Du kan alltid höra av dig till oss, när du vill och kring vad som helst kopplat till rekrytering.

Ta en morgonkaffe i vårt kök, kom förbi på en fredags after work eller slå dig ner här en stund, precis närsomhelst, med din laptop och mobil och jobba hemma hos oss. Det blir inte hemtrevligare än så. Du hittar oss på Holländargatan 20 i Stockholm.

Vill du att vi kontaktar dig?

Fyll i dina uppgifter här så hör vi av oss så snart vi kan.

Detta är vi

Katarina Riml Konsult & partner katarina.riml@homeofr.se 073-388 70 76
Josefin Malmer Konsult & grundare josefin.malmer@homeofr.se 073-388 70 77
Stefan Holm Konsult & grundare stefan.holm@homeofr.se 070-431 27 39
Anki Stafwerfeldt Konsult & grundare anki.stafwerfeldt@homeofr.se 073-388 70 07
Anna Papatziamos Konsult anna.papatziamos@homeofr.se 073-980 03 10
Samuel Göranzon Konsult samuel.goranzonl@homeofr.se 076-170 15 44
Petra Sedlinger Konsult petra.sedlinger@homeofr.se 070-830 36 96
Jennie Lundqvist Konsult jennie.lundqvist@homeofr.se 073-156 54 84
Maria Jansson Regionchef Göteborg maria.jansson@homeofr.se 073-144 52 34
Linnéa Brandt Konsult linnea.brandt@homeofr.se 070-495 41 60
Gabriella Huss Konsult gabriella.huss@homeofr.se 070-868 58 45
Sara Gustafsson Marknadschef sara.gustafsson@homeofr.se 073-388 70 06
Sofia Åkerblom Konsult sofia.akerblom@homeofr.se
Evelyn Fjellsdotter Konsult evelyn.fjellsdotter@homeofr.se
Rebecka Kjellström Konsult rebecka.kjellstrom@homeofr.se
Jakob Pettersson Konsult jakob.pettersson@homeofr.se
Sofia Enander Konsult sofia.enander@homeofr.se
Annelie Sjögren Konsult annelie.sjogren@homeofr.se
Dorina Puka Konsult dorina.puka@homeofr.se
Lotta Kantsjö Konsult lotta.kantsjo@homeofr.se 072-194 88 33